RAZEM dla KACPRA – już dziś!

Mięsak Ewinga to bardzo rzadki nowotwór kości, tkanki łącznej i miednicy. Niestety zdiagnozowany został on u chłopca z Dobrzykowa – Kacpra Zimnego.

Już dziś, 18-go listopada, w godzinach 16:00-18:00, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Słubicach odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego zbierane będą środki niezbędne na leczenie Kacpra. Organizatorem koncertu jest Komitet Społeczny Wsparcie dla Kacpra Zimnego oraz Koordynator, którym jest członkini Orkiestry Dętej OSP w Słubicach – Anna Krakowiak. Wydarzenie honorowym patronatem objęło Starostwo Powiatowe w Płocku, a patronatem medialnym portal Petro News.

W dzisiejszym koncercie wystąpią: Zespół Wokalny „Teraz My” z GOK w Iłowie, Zespół Ludowy Grzybowianki i Grzybowiacy, im. Cecylii Milczarek oraz Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach.

Serdecznie Zapraszamy!