Najlepsze życzenia na nową drogę życia!

Dzień zawarcia związku małżeńskiego jest dniem bardzo ważnym, dniem szczególnym, dla obojga współmałżonków w niego wstępujących. Jest to również szczególny dzień dla kolegów strażaków przyszłego męża.

Wczoraj, 11-go stycznia taki właśnie szczególny dzień miał miejsce w życiu Karoliny i Sebastiana – druha naszej jednostki. Zawarli Oni związek małżeński i stworzyli wspólną rodzinę. Mamy nadzieję, że tradycją strażacką męża zarazi się również żona oraz dzieci.

Kultywując tradycję oraz zaznaczając powagę tego wydarzenia nasi druhowie eskortowali Parę Młodą z miejsca zamieszkania do Urzędu Stanu Cywilnego w Gąbinie, gdzie miała miejsce ceremonia ślubna. Eskorta odbywała się wspólnie z ciężarówkami jednej z firm transportowych.

Kiedy Karolina i Sebastian opuścili mury Urzędu Stanu Cywilnego, już jako małżeństwo, czekała na nich bramka strażacka. Nasi druhowie w składzie: Piotr Kaczmarek, Przemysław Adamowicz, Paweł Rybarczyk i Michał Dylicki, złożyli Młodej Parze życzenia, aby nowe, wspólne życie było pełne spokoju, radości, uśmiechu, wyrozumiałości oraz miłości. Podkreślili również, że ten wyjątkowy dzień jest wyjątkowy również dla całej jednostki. Po życzeniach przyszedł czas na wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Parze Młodej i przekazujemy najserdeczniejsze życzenia na nowej drodze życia!