Ostatnie pożegnanie Druha Strażaka

Kiedy strażak odchodzi na wieczną służbę jest to zawsze cios dla jego rodziny, ale również dla koleżanek i kolegów z jego macierzystej jednostki.

Wczoraj, 18-go stycznia druhowie z naszej jednostki uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu Druha Ochotniczej Straży Pożarnej w Gąbinie – Stanisława Urbańskiego. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w kaplicy Cmentarza Parafialnego w Gąbinie. Druh Stanisław był wieloletnim członkiem OSP w Gąbinie, gdzie pełnił m.in. funkcję naczelnika oraz wchodził w skład Orkiestry Dętej OSP w Gąbinie.

Podczas uroczystości pogrzebowych naszą jednostkę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Marek Bogiel, Paweł Rybarczyk i Michał Dylicki oraz delegacja w składzie: Marek Tarka i Adam Rączka.

Zdjęcia: OSP w Gąbinie