OSP w Wituszy skończyła 90 lat

Ochotnicza Straż Pożarna w Wituszy, w gminie Kiernozia, w województwie łódzkim obchodziła w minioną sobotę, 11-go maja, jubileusz 90-lecia istnienia jednostki.

Obok zaproszonych gości, pododdziału strażaków oraz pocztów sztandarowych, wydarzenie uświetniła Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach, pod batutą kapelmistrza Szymona Ogrzebacza, która wzięła udział w uroczystości na zaproszenie gospodarzy.

Uroczystość była również okazją do uroczystego poświęcenia i przekazania fabrycznie nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego na podwoziu Volvo, który zabudowany został przez firmę BoCar. Nie zabrakło również wielu miłych słów oraz wręczenia zasłużonych odznaczeń i wyróżnień.

 

 

Więcej informacji i zdjęć z uroczystości dostępnych jest TUTAJ.

Zdjęcia: Orkiestra Dęta Słubice, OSP KSRG Brzezia