Razem dla Bruna – wspólnie możemy osiągnąć cel!

Kilka tygodni temu pisaliśmy o małym Brunie, mieszkańcu naszej gminy, który potrzebuje operacji ratującej życie. Niestety zabieg jest kosztowny, a bez niezbędnej kwoty nie dojdzie on do skutku.

Pomoc strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej może być realizowana na bardzo wiele sposobów. Począwszy od działań ratowniczo-gaśniczych, poprzez działania społeczne, a skończywszy na pomocy przy organizacji wydarzeń i uroczystości. Każde z działań wymaga z naszej strony zaangażowania i poświęcenia, ale zawsze przyświeca nam jeden cel – pomoc potrzebującym.

Po rozmowach z rodzicami Bruna podjęliśmy decyzję o organizacji koncertu charytatywnego, podczas którego zbierane będą środki finansowe potrzebne na leczenie chłopca. Formalności zostały dopięte i przy współpracy z fundacją Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej możliwe będzie prowadzenie takiej zbiórki podczas koncertu.

Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę, 17-go lutego o godzinie 17:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Słubicach. Na scenie wystąpią: Orkiestra Dęta OSP w Słubicach, Zespół Ludowy Grzybowianki i Grzybowiacy oraz zespół MEDION. Będzie można skorzystać ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich w Słubicach, a przed budynkiem nie zabraknie atrakcji dla pasjonatów wozów strażackich i sprzętu strażackiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w koncercie oraz pomocy. Wspólnie jesteśmy w stanie pomóc małemu Brunowi!

ZAPRASZAMY!!!

Zapraszamy również na fanpage Bruno – Wojownik z połową serduszka, gdzie znajduje się więcej informacji oraz na BAZAREK.