Wielka rodzinna tragedia

Wczoraj, 7-go lipca w godzinach wieczornych otrzymaliśmy dyspozycję ze SK KM PSP w Płocku, aby udać się do miejscowości Studzieniec, w gminie Słubice.

Do zgłoszenia udaliśmy się zastępem GBA. Ze zgłoszenia wynikało, iż pomocy potrzebuje młody mężczyzna, który próbował odebrać sobie życie. Jeszcze w trakcie dojazdu omówione zostały potencjalne działania jakie możemy podjąć, w tym również przy użyciu drabiny.

Kiedy dotarliśmy na miejsce udało się szybko zlokalizować poszkodowanego. Kilka chwil później na miejsce dotarł zespół ratownictwa medycznego, któremu niezwłocznie przekazaliśmy poszkodowanego. Niestety na pomoc było już za późno. Z szacunku dla rodziny szczegóły działań oraz dokładną lokalizację pozostawimy dla siebie.

W trakcie naszych działań na miejsce dotarł również zastęp z JRG nr 2 w Płocku oraz patrol policji. Miejsce zdarzenia zostało przekazane policji, a zastępy straży oraz ZRM zakończyły swoje działania. Po zakończeniu wróciliśmy do strażnicy.

Siły i środki:

369[M]21 GBA Mercedes-Benz Atego – OSP w Słubicach

362[M]40 GLBM-Rt Opel Movano – JRG nr 2 w Płocku

W03 176 ZRM „P” Volkswagen Crafter – WSPRiTS w Płocku

Y208 Patrol Policji Skoda Yeti – KP w Gąbinie