Druh z sąsiedniego powiatu walczy o tytuł strażaka roku

Plebiscyt „Strażak Roku”, którego organizatorem jest Polska Press Sp. z o.o., w partnerstwie i pod honorowym patronatem Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych dobiega końca.

Ostatnim etapem konkursu jest wyłonienie zwycięzców na poziomie ogólnokrajowym. Do finału w kategorii „Strażak Roku” awansował druh z OSP Pacyna, w powiecie gostynińskim – Filip Witeczek.

Jak przeczytać można na stronie konkursowej Filip Witeczek ma 22 lata, od dziecka oddany całym sercem straży pożarnej, wielokrotny uczestnik OTWP na poziomie wojewódzkim, kilkukrotne udziały w zawodach sportowo-pożarniczych, czynnie biorący udział w szkoleniach, w roku 2018 uzyskał największą frekwencję za udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych w swojej jednostce, obecnie zastępca naczelnika oraz kierowca Osp Pacyna.

Zachęcamy do głosowania. Swoje głosy na Filipa można oddawać TUTAJ lub wysyłając SMS o treści STR.1 pod numer 72355 (koszt SMS-a 2,46 zł z VAT).

Głosowanie trwa od soboty, 4 maja od godziny 12:00 do wtorku, 14 maja 2019 r. do godz. 21:00.

Życzymy powodzenia!