Mieszkanka Słubic przyszłą Miss Mazowsza? Wspieramy Kasię!

Najpiękniejsze kobiety na świecie są w Polsce nie ulega to wątpliwości, ale najładniejsze w Polsce są oczywiście mieszkanki Mazowsza!

Miło nam przekazać Państwu informację, iż jedną z 12 finalistek wyborów Miss Polonia Województwa Mazowieckiego 2020 jest mieszkanka Słubic i do niedawna członkini MDP OSP w Słubicach – Katarzyna Cichosz!

O wyborze Miss Województwa Mazowieckiego zdecydujemy wspólnie, a na kandydatki głosować można za pośrednictwem SMS. Każdy kto chce wesprzeć Kasię może to zrobić wysyłając SMS o treści MISSMAZ.10 na numer 72601 – koszt takiej wiadomości to 2,46 zł z VAT. Głosować można do niedzieli, 20-go września, do godziny 21:00.

Ponadto finalistki walczą również o tytuł Miss Pięknego Mazowsza 2020 oraz dziką kartę do półfinału Miss Polonia 2020, które zdobyć można w zadaniu organizatora. Finalistki miały za zadanie wykonać selfie promujące rodzinną miejscowość lub miejsce, które odgrywa w ich życiu ważną rolę. W tym zadaniu przyszliśmy Kasi z pomocą, ponieważ zdjęcia wykonano kilkanaście metrów nad ziemią, w koszu podnośnika. Zachęcamy, aby kliknąć w poniższe zdjęcie, a następnie kliknąć „Lubię to!”. Jak informują organizatorzy o wyborze zadecyduje największa ilość LAJKÓW (nie serduszek ani innych reakcji) pod zdjęciem w tym poście na FB. Klikamy do niedzieli, 20-go września, do godz.21.00.

Wszyscy mocno wspieramy Kasię i wierzymy, że przy Państwa wsparciu uda jej się osiągnąć sukces promując jednocześnie Mazowsze, Powiat Płocki, Gminę Słubice oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Słubicach!

Zachęcamy do głosowania i like’owania!