Poszukiwany sprawca zdarzenia w Gąbinie!

fot. Portal Teraz Gąbin

Wczoraj, 18-go grudnia (poniedziałek) około godziny 17:15, na przejściu dla pieszych przy ul. Warszawskiej w Gąbinie (przejście przy Kościele) doszło do potrącenia pieszej – starszej kobiety.

Sprawca zdarzenia nie udzielił pomocy poszkodowanej i oddalił się z miejsca zdarzenia. Na portalu społecznościowym ukazał się apel Komendanta Komisariatu Policji w Gąbinie nadkom. Grzegorza Grabowskiego następującej treści:

„Apelujemy do osób, które ok. godz. 17:15 w dniu dzisiejszym tj. 18. 12. 2023 r., były świadkami wypadku w okolicach przejścia dla pieszych przy gąbińskim kościele i posiadają informacje pozwalające ustalić okoliczności zdarzenia o kontakt pod nr tel.  477 051 600, lub 477 051 600. Na przejściu doszło do potrącenia starszej kobiety, sprawca się oddalił – samochód prawdopodobnie marki CITROEN, poruszał się ulicą Składkowskiego w kierunku Sochaczewa.”

Prosimy o przeanalizowanie, czy ktoś z Was poruszał się w tym czasie tą drogą, a jago pojazd wyposażony jest w rejestrator jazdy. Nagranie z takiego urządzenia może okazać się bardzo potrzebne w celu ustalenia sprawcy i okoliczności wczorajszego zdarzenia.