Przeciwdziałanie COVID-19, odbiór środków ochronnych

Już w najbliższy wtorek rozpoczyna się rok szkolny, a co za tym idzie samorządy i organy prowadzące muszą odpowiednio przygotować placówki oświatowe do pracy w nowych warunkach.

Dziś, 29-go sierpnia w godzinach porannych udaliśmy się do siedziby Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, gdzie odbywa się dystrybucja maseczek ochronnych oraz płynów do dezynfekcji na potrzeby szkół z terenu Miasta Płocka i Powiatu Płockiego.

Nasi druhowie dokonali odbioru środków ochronnych na potrzeby placówek z ternu Gminy Słubice. Środki te trafią bezpośrednio do szkół. Dystrybucja środków do poszczególnych placówek prowadzona jest przez strażaków z KM PSP w Płocku oraz druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych.

Siły i środki:

369[M]26 SLKw Ford Transit – OSP w Słubicach

Mapa Polski Targeo