Włączamy się w akcję zbiórki korków dla małej Zosi!

Pomagać można na wiele różnych sposobów. Najważniejsze jest to, aby pomoc przynosiła konkretne efekty. Mamy nadzieję, że wspólnie uda Nam się osiągnąć cel – pomóc Zosi!

Maleńka Zosia z podpłockich Niszczyc, w gminie Bielsk, zmaga się z najcięższą postacią rdzeniowego zaniku mięśni. SMA typu 1 powoduje zagrożenie dla jej zdrowia i życia. Niestety lek, który może jej pomóc to koszt aż 10 mln zł! Zosia ma zaledwie 4 miesiące, a lek musi zostać poddany jak najszybciej, po 2. urodzinach na terapię będzie za późno!

Wspólnie można zdziałać cuda, dlatego też nasza jednostka włącza się w akcję zbiórki plastikowych korków. Pojemnik na korki znajduje się przed siedzibą naszej jednostki. Zachęcamy do pomocy!

Jeszcze na dobre nie rozpoczęliśmy zbiórki, a już na nasze ręce trafiło kilkanaście worków pełnych korków za które serdecznie dziękujemy naszemu druhowi Sławomirowi Ambroziakowi. Mamy nadzieję, że będzie to dobry prognostyk dotyczący zbiórki. Liczymy na wsparcie naszej akcji i zachęcamy do wrzucania plastikowych korków do pojemnika.

Więcej o Zosi i jej chorobie można przeczytać na stronie Fundacji Siepomaga TUTAJ.