Korków przybywa bardzo szybko – dziękujemy!

Nie minęła nawet doba i pojemnik na plastikowe korki napełnił się kilkukrotnie! W imieniu małej Zosi serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Wczorajszy, pierwszy dzień akcji zbierania plastikowych korków do pojemnika przy naszej strażnicy był bardzo owocny. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pozytywny odbiór akcji, w którą się włączyliśmy. Każdy korek jest bardzo ważny i przybliża do realizacji zamierzonego celu jakim jest uzbieranie wymaganej kwoty na lek dla Zosi.

Serdecznie dziękujemy Gospodarstwu Rolnemu Bębenista, które przekazało znaczną ilość korków na potrzeby zbiórki. Dziękujemy wszystkim, którzy już dostarczyli korki, ale również tym, którzy telefonicznie poinformowali nas, że niebawem to zrobią. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają rozpowszechnić informacje o akcji, dzięki czemu informacje docierają do wielu osób.

Często wystarczy tylko chwila, żeby oddzielić korek od butelki i pomóc Zosi. Jesteśmy przekonani, że wspólnie jesteśmy w stanie to zrobić! Jeszcze raz dziękujemy i zachęcamy do wrzucania korków do pojemnika.