Zabawa odpustowa już za nami

Kilka dni pracy i czas poświęcony na przygotowania do zabawy odpustowej opłacił się, ponieważ przy sprzyjającej pogodzie przybyło do nas wielu gości. Dziękujemy, że byliście z nami i dobrze się bawiliście!

Zabawa odpustowa przy strażnicy OSP w Słubicach ma długą tradycję i mimo wielu przeciwności tradycja ta jest podtrzymywana przez naszych strażaków. Wczoraj, 15-go sierpnia już kilka minut po godzinie 15:00 przy strażnicy pojawili się nasi strażacy oraz zespół Silver Band, który w tym roku dbał o dobrą atmosferę na zabawie. Niedługo później z głośników zaczęła wybrzmiewać muzyka, ogień pod grillem został rozpalony, a schłodzone napoje przygotowane do wydania gościom. Na tych ostatnich nie trzeba było długo czekać, ponieważ pojawili się oni chwilę później i z dużą ilością pozytywnej energii zaczęli świętować.


Zabawa na parkiecie trwała do późnych godzin nocnych, a goście bawili się fantastycznie. Zespół spisał się świetnie, a nasi strażacy, pomimo zmęczenia, mieli ogromną satysfakcję, że trud pracy opłacił się i tradycja jest kontynuowana.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich naszych gości za miłą i kulturalną zabawę, za wyrozumiałość oraz za to, że tego wieczora byliście z nami. Wasza obecność jest dla nas jasnym i czytelnym sygnałem, że warto, jest to napęd do dalszego działania. Do zobaczenia za rok!