Bezpiecznego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku!

Coś się kończy, a coś się zaczyna. Za kilkanaście godzin pożegnamy rok 2018 i powitamy rok 2019. Przed nami wyjątkowa noc.

Z tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim, z którymi mieliśmy okazję współpracować w minionym roku oraz tym, którzy pomagali nam na różne sposoby. Minione 12 miesięcy było pracowite, ale śmiało można uznać je za udane.

Składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżającego się Nowego Roku, niech będzie on dla nas wszystkich bezpieczny, szczęśliwy oraz niech spełnią się nasze życzenia i pragnienia. Życzymy również udanej zabawy sylwestrowej oraz ostrożnego obchodzenia się z petardami i fajerwerkami.

W razie potrzeby, w tą wyjątkową noc również jesteśmy gotowi nieść pomoc potrzebującym. Do Państwa dyspozycji są również numery alarmowe 998 – Państwowa Straż Pożarna oraz 112 – Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Mamy nadzieję, że to wszystko nie będzie dziś potrzebne.

Bezpiecznego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku

Życzą Druhny i Druhowie OSP w Słubicach