Druhna i Druh wstąpili w związek małżeński

Dzień zawarcia związku małżeńskiego jest zawsze bardzo ważnym wydarzeniem w życiu. Dlatego zawsze w tym dniu powinno być wyjątkowo, tak aby zapamiętać go na całe życie.

Dziś, 19-go września ważny dzień przypadł w życiu naszej druhny i druha, członków Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach – Patrycji Szymańskiej oraz Marcina Wasilewskiego. W tym ważnym dla młodej pary dniu nie mogło zabraknąć strażackich akcentów.

Po zakończeniu uroczystości ślubnej, przed Kościołem Parafialnym w Zycku, gdzie młodzi powiedzieli sobie sakramentalne „tak”, czekała Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach, pod batutą kapelmistrza Szymona Ogrzebacza. Muzycy odegrali radosne utwory oraz złożyli młodym życzenia i wręczyli drobny upominek.

W drodze na uroczystość weselną młodych zatrzymała brama strażacka przygotowana przez naszą druhnę i druhów w składzie: Ewa Jabłońska, Grzegorz Ryfa, Przemysław Adamowicz, Michał Dylicki. Młoda para otrzymała od nas moc gorących i szczerych życzeń na nową drogę życia oraz symboliczny bukiet kwiatów. Następnie eskortowaliśmy nowożeńców pod drzwi sali bankietowej, gdzie przystąpili Oni do uroczystości weselnej.

Jeszcze raz składamy młodej parze najserdeczniejsze życzenia na nową drogę życia. Drodzy nowożeńcy, niech zawsze towarzyszy Wam zdrowie, szczęście, optymizm i piękne uśmiechy, takie jak mogliśmy obserwować dziś.