Koncert Orkiestry Dętej na płockim nabrzeżu wiślanym

Kulminacją wielu godzin prób i przygotowań jest koncert, podczas którego muzycy mogą zaprezentować szerszej publiczności swoje umiejętności.

Dziś, 20-go września w godzinach popołudniowych Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach miała możliwość zaprezentować się szerszej publiczności podczas występu na płockim nabrzeżu wiślanym. Występ możliwy był dzięki współpracy Wiceprezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Płocku – Druha Marka Ciećwierza, Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Słubicach – Krzysztofa Dylickiego, Prezesa OSP w Słubicach – Marka Tarki oraz Kapelmistrza Orkiestry Dętej OSP w Słubicach – Szymona Ogrzebacza.

Podczas występu członkowie orkiestry wykonali szereg utworów o tematyce patriotycznej oraz żołnierskiej. Nie zabrakło również utworów o innej tematyce, wśród których znalazły się również te bardziej skoczne. Występowi przyglądało się wiele osób, wśród których znaleźli się mieszkańcy Płocka oraz turyści odwiedzający tego dnia Płock. Jednym z widzów był również Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Słubicach – Krzysztof Dylicki, który po zakończeniu występu, pogratulował członkom orkiestry koncertu i podziękował za godne reprezentowanie braci strażackiej gminy Słubice na zewnątrz, życząc jednocześnie dalszych sukcesów.

Koncert spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem widzów, którzy komplementowali występ oraz utrwalali go na filmach i zdjęciach. Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich członków Orkiestry!