Fragmenty koncertu Razem dla Bruna – FILM

Niedzielny koncert charytatywny dla małego Bruna pokazał jak dobre i otwarte serca potrafią mieć ludzie. Dzięki życzliwości, cel – jakim jest operacja przybliżył się o kilka kroków.

Niedzielne popołudnie, 17-go lutego, zapadnie w pamięć wielu osobom. Atmosferę jaka odczuwalna była podczas koncertu, ciężko jest opisać słowami, dlatego też przygotowaliśmy film przedstawiający fragmenty tego wyjątkowego wydarzenia.


Zebrana kwota pozwoliła zrobić kolejny krok do operacji, jednakże nie jest to jeszcze koniec. Do zebrania pełnej sumy jeszcze trochę brakuje, dlatego też osoby, które mają możliwość i chęć wsparcia małego Bruna w tej nierównej walce mogą przekazywać środki za pomocą fundacji siepomaga:


lub poprzez fundację Serce Dziecka:

Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej

Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa

17 1160 2202 0000 0000 8297 2843

koniecznie z dopiskiem: ZC 8329 Bruno Drozd

www.sercedziecka.org.pl – Bruno Drozd

Zapraszamy również na Bazarek charytatywny Bruna – Wojownika z połową serduszka, gdzie kupując ciekawe przedmioty można wspomóc zbiórkę pieniędzy.