Iza przegrała walkę z chorobą

Nigdy nie jesteśmy przygotowani na ostateczne pożegnanie, zawsze jest na to zbyt wcześnie, zawsze jest to nieodpowiedni moment, zawsze jest to bardzo trudne.

Wczoraj, 20-go stycznia, w godzinach wieczornych, po dwóch latach nierównej walki z ciężką i nieuleczalną chorobą, w wieku 36-ciu lat, do Domu Pana odeszła Izabela Bogiel, żona naszego druha Rafała i mama małego Antosia. Pan Bóg zabrał do siebie radosną, pełną ciepła i dobroci osobę, która miała jeszcze wiele do zrobienia tutaj, na ziemi. Żadne słowa nie są w stanie, w pełni oddać naszego niedowierzania, rozpaczy i współczucia dla najbliższych. Pozostaje jedynie cisza…

Uroczystości żałobne Ś.P. Izabeli Bogiel odbędą się w najbliższy poniedziałek, 24-go stycznia, o godzinie 12:00 w Kościele Parafialnym pw. Św. Marcina w Słubicach.