Jan Paweł II – Pamiętamy!

2-go kwietnia 2005  roku o godzinie 21:37, do Domu Pana odszedł Święty Jan Paweł II – Papież Polak. Ta chwila zapadła w pamięć i serca wielu osób na całym świecie, wywołując wiele łez, a świat w tamtym momencie jakby się na chwilę zatrzymał.

W niedzielę minęło 18 lat od tamtych wydarzeń. Tradycyjnie, jak w wielu poprzednich latach, druhny i druhowie z naszej jednostki upamiętnili pamięć o Świętym Janie Pawle II. Podczas symbolicznej zbiórki, przy dźwięku syreny alarmowej oddaliśmy cześć Papieżowi Polakowi, który dla wielu nadal jest ważnym symbolem i drogowskazem. We wczorajszej zbiórce uczestniczyli: Aleksandra Witczeska, Marek Tarka, Krzysztof Dobaczewski, Andrzej Markiewicz, Marek Bogiel, Przemysław Adamowicz, Mateusz Adamowicz, Adam Rączka, Paweł Zalewski i Michał Dylicki.