Jan Paweł II w naszej pamięci

Dziś, 2-go kwietnia, punktualnie o godzinie 21:37 minęło 14 lat od śmierci Papieża Polaka – Jana Pawła II.

Tradycją w naszej jednostce stało się upamiętnienie tego dnia, tej godziny i minuty, co jest wyrazem naszej pamięci i szacunku dla Naszego Papieża Jana Pawła II. Tradycyjnie o godzinie 21:37 na jedną minutę zabrzmiała syrena na naszej strażnicy, a pododdział strażaków, w blasku lamp ostrzegawczych naszych samochodów bojowych, oddał honor.

Pododdziałem dowodził Prezes – Marek Tarka, a w jego skład weszli również: Sławomir Ambroziak, Paweł Rybarczyk, Krzysztof Dobaczewski, Adam Rączka, Aleksandra Witczeska, Rafał Górecki, Andrzej Dobaczewski, Krzysztof Kaczmarek, Leszek Zwierzchowski, Marek Bogiel, Przemysław Adamowicz, Michał Dylicki, Piotr Kaczmarek i Rafał Bogiel.

Podziękowania dla wszystkich druhen i druhów, którzy w biegu dnia codziennego zatrzymali się na chwilę i pojawili się pod strażnicą, aby wspólnie uczcić pamięć Jana Pawła II. Podziękowania dla żony naszego druha – Moniki Adamowicz, dzięki której wszyscy strażacy znaleźli się na zdjęciach.