Kończymy akcję zbiórki korków

Od maja przy naszej strażnicy można było zostawiać plastikowe korki, z których dochód przeznaczony zostanie na pomoc maleńkiej Zosi.

Dzięki wielu ludziom dobrej woli i wielu akcjom udało się osiągnąć cel i zebrać niezbędną kwotę pieniędzy, dzięki której Zosia otrzyma bardzo drogi lek ratujący życie. Jest to bardzo dobra informacja, która pokazuje, że wspólnie można zdziałać cuda i uzbierać niewyobrażalną na początku kwotę.

Korki, które czekają w naszym magazynie zostaną w najbliższym czasie przetransportowane do miejsca zbiórki w Płocku, a zbiórka przy naszej strażnicy zostanie zakończona. Korki dla Zosi zbieramy do najbliższego poniedziałku – 26 października, do godzin popołudniowych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję i dostarczyli korki. Wspólnie możemy zrobić wszystko!