Malutki Bruno potrzebuje naszej pomocy

W każdej chwili niedotleniony organizm Bruna może powiedzieć dość, jego chore serduszko może nie wytrzymać. Badania nie pozostawiają wątpliwości – tętnice płucne są wąskie, o wiele za wąskie. Bruno urodził się tylko z połową serduszka i ta połowa musi mu wystarczyć na całe życie. Aby tak było, konieczna jest kolejna operacja!

Bruno ma niecałe dwa latka. Za sobą długie tygodnie spędzone w szpitalach i dwie poważne operacje serca. Tylko dzięki temu żyje. Niestety – nie obeszło się bez powikłań.

Nasi druhowie włączyli się już wcześniej w akcję pomocy, kiedy to oddawali krew niezbędną dla chłopczyka do przeprowadzenia operacji. Tym razem potrzebne są środki finansowe na operację, która przeprowadzona zostanie w Klinice Uniwersyteckiej w Münster. Rodzice Bruna i ich znajomi robią wszystko, aby zebrać niezbędną kwotę.

Pomóc można poprzez stronę fundacji siepomaga.pl:


lub na bazarku, który zorganizowany został specjalnie dla Bruna i dostępny jest TUTAJ.

Zapraszamy również na fanpage Bruno – Wojownik z połową serduszka, gdzie znajduje się więcej informacji.

Zachęcamy do wsparcia oraz przekazywania informacji znajomym. Wspólnie uda się zebrać niezbędną kwotę!