Mnóstwo korków dla Zosi!

Zbiórka korków dla malutkiej Zosi nieustannie trwa. Przynajmniej raz dziennie pojemnik przed strażnicą jest opróżniany, a następnie ponownie się zapełnia!

W akcję zbiórki korków włącza się wiele osób i instytucji. Za pośrednictwem naszej jednostki do zbiórki przyłączyła się również Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Słubicach, której społeczność zgromadziła kilkadziesiąt worków pełnych plastikowych korków!

Ilość korków jaką przyszło nam odebrać ze Szkoły zrobiła na nas duże wrażenie i jednocześnie utwierdziła nas w przekonaniu, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zdziałać cuda. Serdeczne podziękowania dla Dyrektor Szkoły – Magdaleny Durmaj, Wicedyrektor – Ewy Makowskiej, Magdaleny Olczak, Sylwii Witkowskiej oraz naszego małego pomocnika i mamy nadzieję przyszłego strażaka Stasia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dostarczyli już korki, tym którzy zadeklarowali ich dostarczenie oraz tym, którzy nieustannie je zbierają. Nic tak nie cieszy jak radość dziecka, dlatego sprawmy radość Zosi!