OSP Juryszewo powalczy na zawodach wojewódzkich!

zdj. OSP Juryszewo

W tym roku odbyły się zawody sportowo-pożarnicze szczebla powiatowego, a w minioną sobotę, 8-go października odbyły się eliminacje strefowe zawodów wojewódzkich.

Eliminacje Strefowe VII Wojewódzkich Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych odbyły się na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Mławie, gdzie pojawiło się 17 drużyn sportowo-pożarniczych z powiatów: ciechanowskiego, gostynińskiego, legionowskiego, makowskiego, nowodworskiego, płockiego, płońskiego, przasnyskiego, pułtuskiego, sierpeckiego, warszawskiego zachodniego, żuromińskiego. Powiat płocki reprezentowały dwie drużyny, drużyna kobieca (Grupa C) z OSP w Dziarnowie oraz drużyna męska (Grupa A) z OSP w Juryszewie.

Po przeprowadzeniu konkurencji sztafety pożarniczej i ćwiczenia bojowego uzyskane przez poszczególne drużyny punkty zostały podsumowane. Wyniki zawodów przedstawiły punkty, a zwycięzcą została drużyna z najmniejszą ich ilością. Miło nam poinformować, iż niezawodna drużyna z OSP w Juryszewie zajęła II miejsce, za drużyną z OSP w Zawidzu (pow. sierpecki) i przed drużyną OSP w Kownatach (pow. płoński), co pozwoliło cieszyć się z awansu do ścisłego finału VII Wojewódzkich Zawodów Sportowo-Pożarniczych. Zawody te odbędą się w 2023 roku.

Serdecznie gratulujemy wszystkim członkom drużyny OSP w Juryszewie, Zarządowi OSP w Juryszewie oraz wszystkim, którzy wspierali drużynę, w tym m.in. Starostwu Powiatowego w Płocku, Samorządowi Gminy Radzanowo, Staroście Płockiemu – Sylwestrowi Ziemkiewiczowi, Sekretarzowi Rady Powiatu Płockiego – Pawłowi Tokarskiemu, Wójtowi Gminy Radzanowo – Piotrowi Jakubowskiemu oraz Kamilowi Raczyńskiemu. Życzymy dalszych sukcesów oraz nieustającego zaangażowania i społecznej akceptacji.

zdj. OSP Juryszewo