Wspieraj OSP z powiatu płockiego w konkursie Harnasia!

Wspierać i pomagać Ochotniczym Strażom Pożarnym można na różne sposoby, jednym z nich jest na przykład głosowanie w loterii, gdzie do zdobycia są nagrody finansowe.

Już za kilka dni, 15-go października dobiegnie końca głosowanie w konkursie Harnasia, na jednostki OSP, w którym nagrodami obdarowanych zostanie 57 jednostek z największą liczbą głosów. Warto pamiętać, iż każdego dnia można oddać jeden głos.

Z terenu powiatu płockiego w konkursie udział bierze 11 jednostek. Najbardziej ugruntowaną pozycję dającą wielką szanse na nagrodę ma OSP w Bielsku (poz. 11). Natomiast wsparcie bardzo potrzebne jest jednostce OSP w Słupnie (55), która znajduje się tuż nad strefą spadkową. Bardzo niewiele do grona jednostek, które zostaną nagrodzone brakuje jednostkom: OSP w Zągotach (62), OSP w Proboszczewicach (69), OSP w Starej Białej (70) i OSP w Rogozinie (78). Niestety zdecydowanie dalej w zestawieniu znalazły się jednostki: OSP w Juryszewie (193), OSP w Dierżążnie (223), OSP w Lipiankach (230), OSP w Korzeniu (291) i OSP w Sikorzu (440).

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony www.piwoharnas.pl/glosuj-na-osp i oddawanie głosów na jednostki z terenu powiatu płockiego. Szczególnie zachęcamy do oddawania głosu na te jednostki, które znajdują się na pograniczu otrzymania nagrody.

Wszystkim jednostkom życzymy sukcesów oraz zdobycia upragnionych nagród. Liczymy, iż w gronie nagrodzonych znajdzie się wiele jednostek z naszego powiatu.