Ostatni raz pożegnaliśmy Druha Marka

????????????????????????????

Pogrążeni w żałobie wspólnie z najbliższymi uczestniczyliśmy w ostatnim pożegnaniu Druha Marka Doleckiego.

W wieku niespełna 54 lat, na wieczną służbę odszedł wieloletni członek Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach – Druh Marek Dolecki. Po walce z ciężką chorobą odszedł pełnić służbę u boku Świętego Floriana.

Dziś, 12-go września, w kaplicy cmentarza parafialnego w Czermnie odbyła się uroczystość żałobna, w której uczestniczył pododdział złożony z druhów OSP w Słubicach. Pododdział poprowadził Prezes OSP w Słubicach – Marek Tarka, a w skład pododdziału wszedł poczet sztandarowy w składzie Przemysław Adamowicz, Adam Rączka i Paweł Rybarczyk oraz druhowie Sławomir Ambroziak, Andrzej Żabka, Marek Bogiel i Michał Dylicki. Hołd zmarłemu oddał również kapelmistrz Orkiestry Dętej OSP w Słubicach – Szymon Ogrzebacz, który odegrał utwór pt. „Cisza”. Chwili złożenia ciała Druha Marka do grobu towarzyszyły, zgodnie ze strażacką tradycją, sygnały wozów bojowych naszej jednostki.

Pogrążonej w żałobie rodzinie składamy wyrazy współczucia. Druhu Marku, spoczywaj w pokoju!