Powitaliśmy rok 2021 [WIDEO]

Kilka godzin temu dobiegł końca rok 2020, który z pewnością zapisze się na długo na kartach historii oraz w pamięci wielu z nas. Tym samy przyszło dziś powitać nowy rok 2021.

Obchody nocy sylwestrowej oraz początku nowego roku były inne niż zwykle. Większość pozostała w zaciszu domowych spotkań w gronie najbliższych ograniczając do minimum kontakty. Jednakże kiedy nadeszła godzina „0” tradycji stało się zadość i wszyscy razem, lecz każdy z osobna powitaliśmy rok 2021.

Postanowiliśmy inaczej niż zwykle pożegnać stary i powitać nowy rok przy naszej strażnicy. Obok tradycyjnego dźwięku syreny na naszej strażnicy, który wybrzmiał punktualnie o północy, scenerie ubarwiły światła ostrzegawcze naszych samochodów ratowniczych.

I tak wszyscy wspólnie, lecz każdy z osobna wystrzelone zostały w niebo fajerwerki, które dodały wielu kolorów powitaniu nowego roku. To przyjemne dla oka widowisko zakończyło się kilka minut po rozpoczęciu roku, a dla tych którzy nie mogli podziwiać tego osobiście mamy krótki film.

Szczęśliwego Nowego Roku!