Przedświąteczne spotkanie członków Orkiestry Dętej

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas spotkań, podsumowań oraz czynienia planów na kolejny rok. Jest to czas radości oraz dobra, które roztaczamy wokół siebie dzieląc się białym opłatkiem.

W minioną sobotę, 17-go grudnia, w sali strażnicy OSP w Słubicach odbyło się tradycyjne przedświąteczne spotkanie członków Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach, działającej pod batutą Kapelmistrza Szymona Ogrzebacza.

Członkowie Orkiestry na spotkanie zaprosili również osoby, które wspierają ich w jej działalności, wśród obecnych na spotkaniu byli: Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Słubicach – Krzysztof Dylicki, Prezes OSP w Słubicach – Marek Tarka, Naczelnik OSP w Słubicach – Krzysztof Dobaczewski, Druhna Aleksandra Witczeska oraz Wójt Gminy Słubice – Jacek Kozłowski.

Spotkanie było okazją do wspólnego kolędowania muzyków, rozmów na temat przyszłości oraz skosztowania poczęstunku, który został przygotowany przez członków Orkiestry.

Serdecznie gratulujemy inicjatywy i organizacji pięknego spotkania, życząc jednocześnie zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym roku.