Seniorka straciła cały dorobek życia – prośba o wsparcie

Pożar budynku mieszkalnego, do którego doszło w miniony czwartek z jednej strony zakończył się szczęśliwie, ponieważ mieszkająca tam seniorka zdążyła opuścić cała i zdrowa płonący budynek, lecz z drugiej tragicznie, ponieważ straciła w pożarze cały dorobek życia oraz dach nad głową.

Niestety budynek spłonął doszczętnie, konstrukcja nie nadaje się do remontu czy naprawy, jedyne co może czekać zgliszcza to wyburzenie. O pożarze więcej pisaliśmy TUTAJ. Ogromnym szczęściem jest fakt, iż kobieta zamieszkująca budynek zdążyła w porę go opuścić, ponieważ to zdarzenie mogło zakończyć się o wiele większą tragedią.

Z całego wyposażenia budynku ocalało ledwie kilka pamiątek rodzinnych, po za tym całe wyposażenie, meble, sprzęty RTV i AGD oraz rzeczy osobiste spłonęły lub zostały zniszczone na tyle, że nie nadają się do dalszego użytkowania.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie oraz udostępnianie informacji. Obecnie założone zostały dwie zbiórki pieniężne w celu pomocy seniorce. Każda wpłata jest bardzo cenna, a każda złotówka pomnożona przez mnóstwo dobrych serc pozwoli zebrać tak potrzebne seniorce pieniądze.

Zbiórki dostępne są na portalu pomagam.pl TUTAJ oraz TUTAJ.