Spędź aktywnie sobotę, wybierz się na rajd rowerowy

Tradycja międzygminnych rajdów rowerowych Sanniki-Słubice, których organizatorem  jest Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Mocarzewie jest już bardzo długa.

Będzie ona kontynuowana w najbliższą sobotę, 18-go maja, kiedy to kolejna edycja rajdu wystartuje z Mocarzewa. Start zaplanowany jest na godzinę 14:00. Jedyną niewiadomą w obecnej chwili jest pogoda, ale wszyscy mają nadzieję, że na czas rajdu będzie ona odpowiednia.

Trasa rajdu rozpoczynać się będzie od Specjalnego Ośrodka w Mocarzewie, a następnie przebiegać przez Słubice, Piotrkówek, Leonów, Studzieniec, Wólkę i ponownie do Mocarzewa. Przed rowerzystami do pokonania niespełna 19 km. Tradycyjnie na trasie będzie kilka przystanków, a każdy z uczestników otrzyma symboliczny gadżet. Dodatkowo na finiszu rajdu przewidziany jest wspólny piknik integracyjny.

Za bezpieczne i sprawne pokonywanie dróg gmin Sanniki i Słubice odpowiadać będą nasi druhowie wspólnie z policjantami.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału! Do zobaczenia!