Świąteczny koncert Orkiestry Dętej

Tradycja świątecznego kolędowania tuż przed Mszą Świętą Pasterską, w słubickiej parafii, została podtrzymana.

W Wigilię Świąt Bożego Narodzenia o godzinie 23:30, w kościele w Słubicach rozpoczął się świąteczny koncert Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach, pod batutą Kapelmistrza Szymona Ogrzebacza, pn. „Śpiewaj z Orkiestrą”. Tegoroczny koncert swym występem ubarwiła również wokalista – Magdalena Cichosz. Zaprezentowane zostały orkiestrowe wersje wielu świątecznych przebojów, kolęd i pastorałek, wśród których znalazły się również te mniej znane szerszej publiczności.

Koncert wprowadził wszystkich obecnych w świąteczną atmosferę i ułatwił oczekiwanie na Narodzenie Jezusa. Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy wszystkim członkom Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach oraz wokalistce za poświęcony czas oraz piękny koncert.