Zapraszamy do wspólnego kolędowania!

Noc z 24-go na 25-go grudnia jest to wyjątkowa chwila oczekiwania na Narodzenie Jezusa, którego przyjście poprzedza modlitwa podczas Mszy Pasterskiej.

Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej pod batutą Kapelmistrza Szymona Ogrzebacza, chcąc ułatwić i umilić oczekiwanie na Narodzenie Syna Bożego, już od wielu lat organizuje koncert bożonarodzeniowy pn. „Śpiewaj z Orkiestrą”. Koncert odbywa się w kościołach parafialnych w Zycku Polskim oraz Słubicach poprzedzając Pasterkę.

Tegoroczny koncert w kościele parafialnym w Słubicach rozpocznie się 24-go grudnia o godzinie 23:30, a wokalnie Orkiestrę Dętą Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach wspierać będzie Magdalena Cichosz.

Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie, który z pewnością wprowadzi nas w świąteczną atmosferę i pomoże przeżyć oczekiwanie i samo narodzenie Jezusa. Do zobaczenia!