Zapraszamy na Dzień Dziecka do Hotelu Kawallo

Na terenie Gminy Słubice, w pięknym i urokliwym miejscu, w środku lasu znajduje się wyjątkowe miejsce jakim jest Hotel Kawallo.

Z okazji święta najmłodszych – Dnia Dziecka, Hotel Kawallo po raz kolejny przygotował nie lada niespodziankę. Zaplanowanych jest wiele atrakcji, w tym m.in. otwarcie hotelowego placu zabaw, na którym znajduje się trampolina i zjazd tyrolski, animacje dla całej rodziny, w tym m.in. sumo, łucznictwo, itp. oraz specjalne menu restauracyjne przygotowane dla dzieci.

Na zaproszenie Dyrekcji, w tym wyjątkowym dniu, pojawimy się i my. Najmłodsi oraz trochę starsi będą mieli okazję z bliska przyjrzeć się jakim sprzętem dysponujemy, przymierzyć umundurowanie specjalne, hełmy czy rękawice i poczuć się jak strażak podczas działań – podając wodę.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w najbliższą sobotę, 1-go czerwca od godziny 13:00 w Hotelu Kawallo!