Zapraszamy na wyścigi Motociekawy Wrak Race

Pierwsza edycja wyścigów Wrak Race na terenie Gminy Słubice miała miejsce w maju 2018 roku i była imprezą towarzyszącą przy Powiatowym Dniu Ziemi.

Organizatorzy podjęli decyzję o kontynuacji zawodów na terenie naszej gminy. W tym roku rajdowcy spotkają się w najbliższą niedzielę, 29-go września. Tym razem miejscem zmagań będzie Grzybów, gdzie przygotowany został specjalny tor. Początek zmagań o godzinie 9:00.

Serdecznie zapraszamy do udziału oraz kibicowania. Jednym z uczestników będzie mieszkaniec naszej gminy, znajdujący się w czołówce klasyfikacji generalnej zawodów, który przygodę z wrakami rozpoczął w 2018 roku podczas zawodów na terenie naszej gminy. Za bezpieczeństwo zawodników zadbają ratownicy OSP w Słubicach. Więcej informacji od organizatorów dostępne TUTAJ.

Zapraszamy! 29 września – godzina 9:00

A tutaj film przygotowany przez Motociekawy.pl z zeszłorocznej edycji Motociekawy Wrak Race.