Zapraszamy na zabawę odpustową przy OSP w Słubicach!

Wielkimi krokami zbliża się połowa sierpnia. Dla jednych to zwiastun kończących się wakacji dla innych uroczystości odpustu parafialnego. Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie odpustowej przy OSP w Słubicach, już w najbliższy wtorek – 15-go sierpnia od godziny 18:00!

Tradycja zabawy odpustowej przy strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach jest bardzo długa, przerwała ją pandemia oraz zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. W tym roku ponownie zapraszamy do Słubic, gdzie na terenie za strażnicą odbędzie się kolejna edycja zabawy. Podobnie jak w minionym roku, uczestników bawił będzie zespół Silver Band!

Wasz udział w zabawie będzie dla nas wyrazem tego, że warto jest działać dla lokalnego społeczeństwa. Dziękujemy wszystkim za dotychczasową pomoc i wsparcie. Zapraszamy do udziału w zabawie!