Zmiany kadrowe w płockiej KM PSP

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie poinformowała o zmianie na stanowisku Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Płocku.

29 października 2021 roku w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie miało miejsce pożegnanie ze służbą st. bryg. Grzegorza Padzika komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Płocku.

Słowa podziękowania za 33 lata służby na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz życzenia zdrowia i pomyślności złożyli:

– nadbryg. Jarosław Nowosielski – Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP,

– st. bryg. Artur Gonera – Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP,

– st. bryg. Dariusz Stumski – Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Jednocześnie, z dniem 30 października 2021 roku nadbryg. Jarosław Nowosielski powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Płocku bryg. Jackowi Starczewskiemu. – Informuje KW PSP w Warszawie.

Z naszej strony serdecznie dziękujemy ustępującemu Komendantowi Grzegorzowi Padzikowi za wiele lat owocnej współpracy z naszą jednostką.

Gratulujemy również Jackowi Starczewskiemu, który pełnił będzie obowiązki KM PSP w Płocku. Liczymy, że dobra dotychczasowa współpraca zostanie utrzymana co przekładać się będzie bezpośrednio na bezpieczeństwo mieszkańców.

Zdjęcia KW PSP w Warszawie