Druh Tomasz wstąpił w związek małżeński

Zawarcie związku małżeńskiego jest wielkim wydarzeniem w życiu pary młodej. Dodatkowo kiedy jedno z przyszłych małżonków jest członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej, jest to wyjątkowe wydarzenia dla jej społeczności.

Dziś, 17-go września był jednym z wyjątkowych dni dla naszej jednostki, a w szczególności dla Druha Tomasza Zwierzchowskiego, który zawarł związek małżeński z wybranką swego serca – Izabelą. W tak ważnym dniu nie mogło zabraknąć obecności kolegów z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach.

Pierwszym puntem naszej obecności była eskorta przyszłej Pary Młodej do Kościoła Parafialnego w Sannikach, gdzie odbyła się ceremonia ślubna. Następnie nasi ratownicy przywitali Parę Młodą przy drzwiach Świątyni, przy pomocy symbolicznych płatków konfetti. Druhowie złożyli najserdeczniejsze życzenia na nową drogę życia oraz wręczyli symboliczny podarunek.

Ostatnim punktem była eskorta Pary Młodej z Kościoła do sali, gdzie odbywało się przyjęcie weselne, w tej sytuacji była to sala strażnicy OSP w Czyżewie.

Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia Izabeli i Tomaszowi, życząc bardzo dużo spokoju, radości i szczęścia, a przede wszystkim wielu miłych spędzonych wspólnie chwil. Niech Wasza nowa, wspólna drogą będzie równa i prosta.