Gaszyn Challenge tym razem dla Zosi!

Jednostki, instytucje i osoby w całym kraju oraz poza jego granicami biorą udział w akcji wykonywania pompek, która promuje akcję zbiórki pieniędzy dla małego Wojtusia.

Nominacja do udziału w akcji dotarła również do naszej jednostki, jednakże w międzyczasie okazało się dzięki wielkim sercom wielu darczyńców udało się zebrać wymaganą kwotę dla Wojtusia! Z tego powodu nasz challenge wykonaliśmy dla malutkiej Zosi z podpłockich Niszczyc w Gminie Bielsk.

Nominacją obdarzyli nas druhowie z OSP w Dobrzykowie oraz OSP w Bielsku za co serdecznie dziękujemy. Dziś, 9-go czerwca w godzinach wieczornych udało nam się wykonać zadanie, a już niebawem pieniądze znajdą się na koncie maleńkiej Zosi.

 

Zasady zbiórki są proste. Nominowane osoby lub jednostki strażackie muszą wykonać dziesięć pompek. Jeżeli nie zrobią tego w ciągu 48 godzin – wpłacają na zbiórkę dla Zosi minimum 10 złotych od osoby. Jeśli jednak na czas podejmą wyzwanie, wtedy muszą wpłacić minimum 5 złotych od osoby. www.siepomaga.pl/waleczna-zosia

Do wykonania zadania nominowaliśmy jednostki OSP w Sannikach, OSP w Czyżewie i OSP w Gąbinie. Powodzenia!

Zosiu, wszyscy jesteśmy z Tobą!