Płoccy Strażacy dla Zosi!

O potrzebie pomocy maleńkiej Zosi z podpłockich Niszczyc wie już wiele osób. Jeszcze niedawno bardzo odległy cel, dziś wydaje się być na wyciągnięcie ręki!

Na oryginalny sposób pomocy Zosi wpadli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. Dzięki zaangażowaniu przygotowali i wydrukowali oni kalendarze na rok 2021 obrazujące pracę strażaków. Cały dochód ze sprzedaży kalendarzy przeznaczony zostanie na pomoc malutkiej Zosi. Strażacy oddolnie zorganizowali zbiórkę dzięki, której powstał wysokiej jakości 13 stronicowy kalendarz strażacki na 2021 rok ilustrujący zakres działań płockich strażaków. Firma MediaKolor pomogła im zmaterializować pomysł.

Więcej informacji dotyczących zakupu kalendarzy uzyskać można TUTAJ lub na Fan Page’u. Kalendarze będzie można również nabyć w naszej strażnicy po jutrzejszej (17 września godzina 18:30) uroczystości upamiętniającej naloty niemieckiego lotnictwa i bombardowanie ziemi słubickiej. Koszt jednego kalendarza to zaledwie 50 zł.

Zachęcamy do pomocy Zosi oraz zakupu kalendarza! Razem możemy wszystko!