Policjanci z Sochaczewa poszukują sprawcy tragicznego wypadku

Wczoraj, 2-go kwietnia około godziny 18:00 w miejscowości Przęsławice, w gminie Brochów, w powiecie sochaczewskim, kierujący samochodem osobowym potrącił wózek z kilkunastomiesięcznym dzieckiem prowadzony przez rodzica. Niestety, pomimo podjętej reanimacji dziewczynka zmarła.

Domniemanym sprawcą zdarzenia jest kierowca białego suva, najprawdopodobniej marki Infiniti QX30 (o czym informują druhowie z OSP w Kamionie). Zdarzenie to miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 575, czyli tej samej, która przechodzi przez teren gminy Słubice. W dobie wszechobecnego monitoringu udało się ustalić, iż najprawdopodobniej ten pojazd ok. godziny 17:36 poruszał się ww. drogą na terenie gminy Słubice między miejscowościami Studzieniec-Słubice, a dalej prawdopodobnie w kierunku miejscowości Iłów.

Pojazdu tego poszukują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. Być może wśród odwiedzających nasz profil znajdują się osoby, które tego dnia, i w tym czasie poruszały się drogą wojewódzką nr 575 oraz mają zainstalowany w samochodzie videorejestrator. Takie urządzenie pomogłoby w ustaleniu nr rejestracyjnych pojazdu, odszukaniu sprawcy zdarzenia oraz ukaraniu go.

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które jechały tą trasą i mają nagranie z videorejestratora lub dysponują monitoringiem wzdłuż trasy albo posiadają inne informacje, które przyczynią się do szybkiego ustalenia sprawcy wypadku o pilny kontakt z pod numerem telefonu 47 70 55 222, 47 70 55 200 lub najbliższą jednostką Policji.

Pełny komunikat Policji w tej sprawie dostępny jest TUTAJ.