Prezenty z okazji Odpustu Parafialnego

Uroczystości Odpustu Parafialnego oraz zabawy odpustowej przy naszej strażnicy już za nami. Dzięki współpracy udało się sprawnie przeprowadzić przygotowania oraz samą uroczystość.

Mamy do przekazania miłą informację. Nasze zaangażowanie i starania zostają zauważone. Świadczy o tym miła niespodzianka oraz prezenty ze strony Radnej Rady Powiatu Płockiego, mieszkanki Gminy Słubice i przyjaciółki OSP w Słubicach – Marty Michalak.

Tradycją naszej jednostki jest organizacja zabawy odpustowej przy naszej strażnicy. Wiąże się ona z poczynieniem szeregu przygotowań oraz zaangażowania podczas samej zabawy. Obecność na samej zabawie wymaga poświęcenia wielu godzin przez naszych strażaków, członków zespołu czy pracowników ochrony. W związku z tym niezbędne jest przygotowanie posiłku dla tych osób, w tym właśnie aspekcie pomogła nam Marta Michalak, która z własnej inicjatywy przygotowała jedną z potraw. Jak się okazało nie był to koniec niespodzianek. Na ręce druhen i druhów z naszej jednostki przekazane zostały dwa odcinki nowych węży tłocznych W-75, które są niezbędnym elementem wyposażenia każdego samochodu gaśniczego. Ponadto jest to sprzęt, który bardzo często ulega uszkodzeniom i wymaga systematycznej wymiany.

Serdecznie dziękujemy za dostrzeżenie naszych potrzeb oraz za wsparcie naszej jednostki. Dziękujemy za docenianie naszych starań i włączanie się w akcję organizowane przez naszą jednostkę. Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie równie owocna.