Szczepimy się z OSP

Nasza jednostka przystąpiła do projektu #SZCZEPIMYSIĘ Z OSP, w ramach którego wspieramy program szczepień na terenie Gminy Słubice.

W ramach programu nasi strażacy świadczą transport osób, mających przyjąć szczepionkę, do punktu szczepień, personelu medycznego do pacjenta oraz pomagają przy opiece nad pacjentem w trakcie i bezpośrednio po szczepieniu. W ramach współpracy podpisana została umowa z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej “Sanus” w Słubicach, dzięki której w minioną sobotę zrealizowane zostało pierwsze wsparcie w ramach programu.

Osoby zainteresowane pomocą ze strony naszych strażaków proszone są o kontakt z NZOZ „Sanus” w Słubicach pod numerem telefonu  24 277 80 37, gdzie uzyskają szczegółowe informacje na temat realizacji szczepień.

Serdecznie dziękujemy za współpracę Pani Doktor Dagmarze Nawarra. Mamy nadzieje, że wspólnie uda się wesprzeć wszystkich chętnych, którzy chcą przyjąć szczepionkę.