Test Systemu Ostrzegania i Alarmowania Ludności

Starostwo Powiatowe informuje, że w dniu 17 lipca 2020 r.  między godz. 8.00 – 14.00 odbędzie się przegląd syren alarmowych. W związku z tym na terenie powiatu płockiego, w ramach testu zostaną uruchomione syreny.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Płocku, syreny alarmowe zostaną uruchomione w następujących miejscowościach: Juliszew (strażnica OSP), Piotrkówek (strażnica OSP), Nowy Wiączemin (przepompownia), Wiączemin Polski (strażnica OSP) – wszystkie na terenie Gminy Słubice oraz Dobrzyków, Troszyn Polski – Gmina Gąbin; Kępa Polska, Białobrzegi – Gmina Bodzanów; Mała Wieś, Podgórze, Zakrzewo Kościelne – Gmina Mała Wieś; Soczewka, Nowy Duninów – Gmina Nowy Duninów; Wykowo, Bielino – Gmina Słupno; Drwały, Rakowo – Gmina Wyszogród.