Wesprzyj OSP w Słubicach – odbierz kalendarz

Druhowie z naszej jednostki podjęli się trudu i przygotowali własny kalendarz na rok 2021, który przedstawia działalność jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach w roku 2020.

Celem zrzutki jest wsparcie bieżącej działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach. Każda osoba, która wesprze zrzutkę kwotą minimum 30 zł otrzyma wyjątkowy i unikatowy kalendarz OSP w Słubicach na rok 2021. Zrzutka dostępna jest TUTAJ.

Kalendarz składa się z 6 dwustronnych kart + okładka, o wymiarach ok. 31×65 cm. Każda strona (miesiąc) składa się ze zdjęć obrazujących działalność OSP w Słubicach w 2020 roku, kalendarium miesiąca właściwego oraz mniejszych kalendarium miesiąca poprzedniego oraz następnego.

Z uwagi na późny czas dostarczenia kalendarzy oraz działania przeciwpowodziowe w jakie przez minione kilkadziesiąt dni zaangażowana była nasza jednostka, zrzutka zostaje uruchomiona dopiero dziś. Za niedogodności przepraszamy.

WAŻNE!

Osoba wspierająca zrzutkę musi opisać wpłatę swoim imieniem i nazwiskiem (opcjonalnie nazwą firmy), co pozwoli na identyfikację osoby w celu przekazania kalendarza oraz, w celu uzgodnienia szczegółów przekazania kalendarza, zgłosić się w wiadomości prywatnej na portalu społecznościowym Facebook pod adresem https://www.facebook.com/slubiceosp lub mailowo na adres ospslubice@op.pl. Zgłoszenie po dokonanej wpłacie musi nastąpić w terminie do 7 dni od przekazania wpłaty.

Ilość kalendarzy jest ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Odbiór kalendarza możliwy jest po wcześniejszym uzgodnieniu w strażnicy OSP w Słubicach, ul. Płocka 59a; 09-533 Słubice lub w Płocku.